Zautomatyzuj swój dom parterowy

Osobiście uwielbiam domy projekty domów parterowych za to, że wszystkie nowoczesne rozwiązania technologiczne można w nich z łatwością zastosować. Weźmy na przykład automatyczne odkurzacze – wykorzystanie ich w domach piętrowych na chwilę obecną jest trudne. Przeszkadzają w tym schody. Natomiast w domu parterowym taki odkurzacz dotrze w każde miejsce.

 

Dom wybudowany z gotowego projektu nad wodą

Dom wybudowany z gotowego projektu

 

Jeżeli jesteś na etapie wybierania projektu domu parterowego, to zajrzyj na stronę https://www.homekoncept.com.pl/product-category/dom/domy-parterowe , na której znajdziesz specjalna kategorię poświęconą tym domom. Natomiast jeżeli już posiadasz swój dom, to w tym artykule pokażę Ci rozwiązania, dzięki którym zautomatyzujesz pewne procesy i zyskasz czas. Oto i one:

  • Automatyczny odkurzacz – urządzenie idealne do projektu domu parterowego, ponieważ wejdzie w każdy kąt. Dlatego jeżeli nie lubisz odkurzać, to warto go wykorzystać. A nawet jeżeli lubisz to warto rozważyć tę opcję, ponieważ dzięki automatycznemu odkurzaczowi w twoim domu będzie praktycznie zawsze czysto.
  • Automatyczna kosiarka – to rozwiązanie co prawda bardziej do podwórka, niż domu. Jednak warto o nie uzupełnić projekt domu parterowego. Dzięki niej twoja trawa zawsze będzie równo przycięta, a dzięki specjalnym algorytmom nie zauważysz, że przycinał ją robot.

 

 

To dwa najważniejsze urządzenia, które sprawią, że będziesz miał mniej zadań do wykonania, a dzięki temu więcej czasu dla siebie i rodziny. Ponadto warto zastanowić się nad wyposażeniem projektu domu parterowego w zmywarkę. Jednak jest to bardziej popularne urządzenie, dlatego