Czy warto kupić laptopa firmy Lenovo?

 

Od dwóch lat korzystam z marki Lenovo. Bardzo pozytywnie mnie ona zaskoczyła swoją ceną, jednak przed kupnem laptopa powstrzymywał mnie jeden fakt – serwis Lenovo. Łódź co prawda jest miastem, w którego pobliżu mieszkam. To mogło mieć też wpływ na to, ze ostatecznie zdecydowałem się na laptopa tej firmy. Dzięki usługom dostępnym gdy wejdziesz na ten link , mogłem być pewny, że jeżeli coś się stanie, to będę miał pod ręką alternatywny serwis Lenovo. Łódź podobnie jak większe miasta oferuje wiele prywatnych rozwiązań jeżeli chodzi o naprawę laptopów.


Czy taki straszny jest serwis Lenovo?
Łódź co prawda oferuje prywatne rozwiązania, jednak niektórzy będą chcieli skorzystać z oficjalnej gwarancji. Sam z niej nie korzystałem, dlatego się nie wypowiem. Opinie czytałem też rok temu, więc od tego czasu mogło coś się zmienić. Jednak ciężko było mi znaleźć coś pozytywnego o serwisie Lenovo. Za to mogę powiedzieć wiele dobrego o ich laptopach:

  • Świetny stosunek ceny do jakości.
  • Dobra wydajność.
  • Nadają się do okazjonalnego grania.
  • Dobra jakość wykonania.

 

Serwis Lenovo - Łódź ma wielu fachowców.

Serwis Lenovo – Łódź ma wielu specjalistów.

 

Dzięki temu nie musiałem jeszcze odwiedzać serwisu Lenovo i nigdy nie wybierałem się do Łodzi w tym celu. A przyznam, że kilka razy oberwało się mu dosyć mocno.
Osoba, która mądrze korzysta z laptopów nie będzie musiał korzystać z serwisu Lenovo, ani żadnego innego. Dlatego nawet jeżeli mieszka się na wsi i ma daleko do miasta takiego jak np. Łódź by wygodnie naprawić laptopa, to nie powinno być pod tym względem problemów.